U&Me

HAZAL TEKSTİL 1996 yılında kurulmustur. Fason üretim ile baslayan bu hikaye 1999 yılında bünyesine Mat Tekstili de kurarak büyüme sürecine geçmistir.

Rahatlığı , sadeliği ve kalitesiyle ön plana çıkan Hazal Tekstil , 25 yıldır bir Türk markası olarak U&ME ile de büyüme serüvenine devam ediyor.

 DÜNDEN BUGÜNE

 2000 yılında kendi markasını kurmak için çok ciddi Ar-Ge çalışmaları yapmış , 2005 yılında Thermoform markasını hayata geçirmiştir.

 Türkiye’nin ilk Termal içlik ve aksesuar firmasını büyüme serüveninin devamıdır.2019 yılında Bondy markasını da satın alıp bu kulvarda koşmaya marka yine aynı yıl Türkiye’yi uluslararası platformda temsil eden D’S Damat markası ile anlaşma sağlamıştır. Bununla birlikte pijama , iç çamaşırı ve aksesuarları üretimine başlamıştır. 2020 yılında da organize perakende sektöründe söz sahibi olmaya başlayan mağazaları U&ME’yi açmaya başlamıştır.

NEDEN U&ME

 Türk hazır giyim sektörünün saygın ve köklü markalarından biri olan U&ME , kadın-erkek iç giyim, pijama, gecelik, eşofman , hamile-lohusa kıyafetleri, mayo, deniz şortu ve plaj giyim ürünleriyle farklı beğenilere sesleniyor. Sektöründeki birçok markadan farklı olarak,

tasarım, üretim, depolama, pazarlama ve satış alanlarının tümünde faaliyette bulunan U&ME; rahatlığı, sadeliği ve kalitesiyle ön plana çıkıyor.

MİSYON

 Rahat, sade, kalite, dayanıklı ve zamanında moda trendlerine ayak uyduran… yaratıcı, yenilikçi, müşteri ve teknoloji odaklı anlayışımızla hazır giyim sektörünün en çok tercih edilen ve en beğenilen koleksiyonlara sahip markalarından biri olmak.

VİZYON

Atılan her adımda koşulsuz müşteri memnuniyeti hedef alınarak, bilgi ve teknoloji çağına ayak uyduran teknik alt yapımız, yaratıcı ve stratejik bakış açısına sahip teknik/yönetim kadromuz ile tüm dünya ve Türkiye’de uluslararası standartlarda kaliteli hizmet anlayışımız ile sektörün lideri olmak.