Eğlencenin Değişmeyen Adresi

Sanat Kampı

Sanat Kampı

Şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir, Temmuz ayı boyunca sürecek Sanat Kampı’nda çocukları ağırlayacak. Yaz tatilinin keyfi, Palladium Ataşehir’de yaşanıyor. Temmuz ayı boyunca çocukları birbirinden yaratıcı ve eğlenceli sanat atölyeleri Palladium Ataşehir’de...

Yaratıcı Drama Atölyeleri

Yaratıcı Drama Atölyeleri

Şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir, Temmuz ayı boyunca birbirinden yaratıcı ve keyifli atölyeleri misafirleriyle buluşturuyor.
Palladium Ataşehir, Temmuz ayı boyunca Yaratıcı Drama Atölyeleriyle misafirlerini bir araya getiriyor. Yaratıcı Drama Atölyeleri Temmuz ayı boyunca her Cuma 13.00 ve 15.00 saatlerinde Palladium Ataşehir’de sizleri bekliyor.

Ücretsiz gerçekleşecek etkinliklere Palladium Ataşehir herkesi bekliyor.

Naturalife

Naturalife

Türkiye’nin farklı bölgelerinden gelen gıda markaları, her ay Naturalife kapsamında bir araya geliyor. 6 gün süren etkinlik kapsamında doğal, katkısız üretim yapan üreticiler bir araya geliyor. Erişteden, tarhanaya, reçelden, salçaya, kuru bakliyattan, peynire, meyve...

Design Popup

Design Popup

Şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir, her ay farklı konseptlerdeki üreticileri bir araya getiriyor. Çantadan, takıya, tasarım tekstil ürünlerinden seramiğe kadar bir çok ürün avm ziyaretçisiyle buluşuyor.